Ať už jste obec, město, škola či příspěvková organizace, optimalizujeme Vámi vytvořený projekt k získání požadovaného grantu či dotace. Snižujeme administrativní zátěž a dbáme na bezchybné plnění požadovaných podmínek. Díky našemu komplexnímu dotačnímu managementu se vyhnete zbytečných chybám, kterými se můžete zbytečně připravit o požadovanou dotaci.

Školy

Ať jste zástupci primárního, sekundárního nebo terciárního stupně vzdělání, kontaktujte nás se svým záměrem a dohodneme se na podmínkách spolupráce.

Obce a Města

Největší možnosti získávání dotací mají právě zástupci obcí a měst, kteří mohou čerpat dotace z evropské unie, státních rozpočtů, rozpočtů jednotlivých ministerstev nebo krajských grantů

Dle požadavků o veřejných zakázkách (č. 137/2006 sb.) jsme schopni zpracovat Vámi požadované zakázky a zabezpečit tak plynulý průběh realizace.

Ostatní nezisková sféra

Ať jste zástupci jakéhokoliv neziskového sektoru, naši projektoví manažeři specializující se na tuto problematiku se Vás rádi ujmou. Kontaktujte nás s Vaším budoucím záměrem a my Vás budeme informovat o následujících krocích.

Hlavní výhody spolupráce

  • Zkušenosti s realizací projektů a plněním specifických podmínek
  • Snížení administrativní zátěže a s ní spojených nákladů
  • Vyšší jistota úspěšnosti při svěření žádosti profesionálům
  • Flexibilní spolupráce